Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Bydlení Dech podzimu ve vašem interiéru! Doplňky v přírodních tónech, inspirujte se jejich...

Dech podzimu ve vašem interiéru! Doplňky v přírodních tónech, inspirujte se jejich pestrostí

-

Jen jemné změny se postarají o zcela jiný nádech vaší předsíně či obývacího pokoje. Sáhněte po doplňcích s nádechem podzimu.

Pravda 09.09.2020 13:00
Za okny se ještě promlouvá léto jemnými slunečními paprsky, podzim však na sebe nenechá dlouho čekat. Za okny nás už co chvíli překvapí deštivé počasí a chladné ráno. V interiéru však může podzim vypadat tak, jak si ji vysnil.

Bytové doplňky v přírodních tónech podzimu, …
Bytové doplňky v přírodních tónech podzimu, WestwingNow.sk.
Do obývacího pokoje či předsíně ji pozveme díky doplňkům v tónech oranžové, hnědé či bordó. I všechny odstíny žluté či tmavozelené jdou ruku v ruce s tímto ročním obdobím. V interiéru nemusí křičet, jen vhodně dotvořit celkovou atmosféru.

Doplňky v tónech podzimu: 1. Křeslo, nest.co.uk, …
Doplňky v tónech podzimu: 1. Křeslo, nest.co.uk, 2. Deka, bonami.sk, 3. Nástěnné hodiny, WestwinhNow.sk, 4. Umělá dekorace – květiny, KIK
Na stěně mohou vidět nástěnné hodiny ve výraznějším odstínu, oranžová se skvěle hodí i na slavnostní stůl – ať už jako prostírání nebo pouze váza uprostřed stolu. Dech přírody za okny se tak dostane přímo do bytu či domu.

Pause0% VolumeAd
Stůl prostřený v barvách podzimu, bonami.sk.
Stůl prostřený v barvách podzimu, bonami.sk.
O příjemné posezení uprostřed sychravého září se zase postarají hřejivé deky a měkké polštáře – právě díky nim si přímo v obývacím pokoji vytvoříte svůj malý ostrov domácí pohody a příjemného tepla. Všechny odstíny oranžové či bordó, is těmito barvami se dá krásně čarovat na sedačce či křesle.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek