Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Bydlení Rekonstrukce od podlahy až po střechu

Rekonstrukce od podlahy až po střechu

-

Možná vám jen nevyhovuje aktuální dispozice domu i bytu, možná vám jen připadá bydlení již staré a omšelé, poničené či s dosluhujícími prvky, možná jen potřebujete změnu. Každopádně ale v těchto případech nejspíš plánujete rekonstrukci.

Kompletní rekonstrukce je náročnou akcí nejen finančně, ale i časově. V rámci kompletní rekonstrukce je potřeba se primárně rozhodnout, zda rekonstrukci podstoupí jen interiéry, či přijde na řadu i rekonstrukce střechy a fasády, případně i výměna oken. Tyto opravy jsou totiž nejnáročnější a měly by být plánovány jako stěžejní, neboť je třeba i jejich vhodné načasování s ohledem na klimatické podmínky.

Interiérové rekonstrukce, typicky tedy výměny podlahových krytin, přestavba koupelny včetně obkladů, dlažby a sanity a případně i celková rekonstrukce kuchyně a výměna kuchyňské linky pak jsou uskutečnitelné i v průběhu zimních měsíců. Základem každé dobré kompletní rekonstrukce je tak dobrý plán, správné načasování a především dobří řemeslníci, kteří zadané práce přesně dle plánu provedou. Najít a sladit všechny řemeslné práce pak bývá mnohdy tím nejtěžším úkolem.

Velkým pomocníkem tak může být poptávkový systém. Vyzkoušejte Poptávej.cz a uvidíte, že je to jednoduché. Poptávka na prakticky jakoukoli práci související s vaší rekonstrukcí bude hotová za pár minut. Poptávka je zcela zdarma a je nezávazná. Můžete zadat nejen informace o charakteru a vaší představě poptávané práce, přiložit např. fotografie či plánky, ale především můžete uvádět i časovou představu a lokalitu. Následně si můžete již jen v klidu a pohodlí domova vybrat takovou nabídku, která vám bude maximálně vyhovovat. Uvidíte, že pracovat s poptávkami se vyplatí a ušetříte spoustu času a starostí. A pokud plánujete po kompletní opravě vašeho domu či bytu vybavit jej třeba i vestavěnými skříněmi či jiným nábytkem na míru, určitě můžete zadat poptávky i na ně, a to včetně požadavku na materiál. Opět není od věci poptávky doplnit fotografiemi pro co nejpřesnější představu, či přesnými rozměry a plánky. Zcela určitě najdete šikovného truhláře  a brzy se budete moci v klidu těšit z opraveného bytu či rodinného domku.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek