Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Rekonstrukce Tyto věcičky si pořiďte do bytu ještě před třicítkou

Tyto věcičky si pořiďte do bytu ještě před třicítkou

-

Poslouží i potěší. A váš domov bude díky nim ještě o něco hezčí i méně náročný na „údržbu“.

Pravda.sk 15.05.2018 17:00 proutí, koupelna Foto: Shutterstock
Aby se vám ve vaší koupelně líbilo …
Noazaj v životě extistujú hezčí činnosti, jako nekonečné postávání u kuchyňského dřezu a mytí špinavého nádobí. Věřte či ne, pokud ji jednou vyzkoušíte, budete překvapená, jak jste bez ní mohli tak dlouho vydržet. Čím dříve ji objevíte, tím lépe.

Ručníky, které ladí. Jistě, dostanete ručníky z domu, od mámy či babky a každý vypadá zcela jinak. Investujte pár eur a vaše koupelna i díky takovéto maličkosti dostane dospělejší nádech.

Dobrý matrace je skvělá věc, kterou lze neoceníte okamžitě. Pokud si však na něj zvyknete a také díky němu se ráno budíte čerstvá jako rybička – přijdete na to možná až poté, co zůstanete bez něj. Po noci mimo domov se budete přímo těšit do vaší postele.

Sadu talířů a šálků, za které se nemusíte stydět, když k vám přijde na návštěvu potencionální tchyně či pár kolegyň z práce. I talíře a šálky dají kuchyni pečeť vaší osobnosti, vybíráte jejich přece dle vlastního vkusu a chcete díky nim hostit lidí vám blízké.

Krásná kytice v ruce, ale kam s ní? Něco vylovíte ze skříně a vaše kytice se rázem promění na cosi opravdu nevkusné – právě díky nepěkné váze. Jedna váza, která bude mít na stole hrdé místo, pokud do vaší domácnosti „přijedou“ čerstvé květiny, je rovněž nezbytnou investicí.

Přikrývka a polštář pro návštěvy – samozřejmě i s povlečením. Nikdy nevíte, kdo právě zaklepe na vaše dveře a zdrží se na noc. A vy budete jen trapné improvizovat, protože ve vaší domácnosti nenajdete ani jednu deku navíc.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek