Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Bydlení Vybavte si domácnost nábytkem, který vás bude identifikovat

Vybavte si domácnost nábytkem, který vás bude identifikovat

-

Rozhodli jste se, že si do domácnosti pořídíte nábytek ať už proto, že děti odrostly a tak se nebudete obávat, že se nevhodným používáním zničí, anebo zkrátka proto, že ten stávající už nevyhovuje vašim potřebám? V tom případě vám představujeme IBA nábytek, internetový obchod, ve kterém najdete sedačky, moderní postele, pohodlná křesla, ale také repliky zámeckého nábytku, které ozvláštní každou místnost? Podívejte se, zda vás nabídka uspokojí, věříme, že ano.

Výbava obývacího pokoje

Dominantou každého obývacího pokoje je gauč, na kterém strávíme spoustu času v průběhu dne a když je nouze s místem k přespání, směle ho nabízíme. Moc dobře ale víme, že na běžných sedačkách se člověk komfortně nevyspí, anebo ano? Rozkládací sedačky na každodenní spaní se zabudovanými matracemi nabízí komfort nejen v průběhu dne, ale také noci. Jsou vysoce kvalitní, komfortní a jedinečné. Italské sedačky Altegero Divani se dále pyšní vysoce snadným rozkladem, díky kterému máte připraveno místo pro spánek za krátký okamžik. Sedačky na každodenní spaní bude možná potřeba čistit o něco častěji, vzhledem k tomu, že na nich budete pravděpodobně trávit mnohem více času. To však nebude časově náročné vzhledem k částečně nebo plně snímatelným vrchním potahům, které je možné prát v pračce.

Designové a starožitné prvky

Pokud rádi vybočujete z davu svým oblečením, velmi pravděpodobně nikoho nepřekvapí, že podobné neotřelé prvky umisťujete také do své domácnosti. Svou originalitou by vás v obývacím pokoji mohla uspokojovat designová křesla, která budou třešničkou na dortu ladící s celým vzhledem obývacího pokoje. Dále v nabídce naleznete zámecký nábytek, který se hodí do pracovny, jídelny, obývacího pokoje, vstupní haly a vlastně všude, kde vám do celkové koncepce zapadne.

Neváhejte a prolistujte nabídkou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek