Úterý, 30 května, 2023
- Reklama -aktualne
Home Bydlení Vybavte hostovský pokoj tak, abyste jej v neobsazeném stavu využili také

Vybavte hostovský pokoj tak, abyste jej v neobsazeném stavu využili také

-

Mnoho z nás, kteří žijí v rodinném domě a má jeden menší pokoj „navíc“, využívá jej jako pokoj hostovský. Je báječné ho mít z mnoha důvodů – je vždy připraven k použití, a když přijede návštěva nečekaně, nemusíte okamžitě kmitat a připravovat spaní. Návštěva má soukromí a klidně u vás může zůstat na víkend či týden. I vy máte díky hostovskému pokoji doma volněji. Přespávat v něm mohou nejen hosté, ale i vy, když třeba člen rodiny onemocní a chcete jej oddělit od ostatních. Co dát do hostovského pokoje, abyste jej využili i vy?

Nejen postel, ale i něco jiného

Že bude v pokoji postel, nebo třeba patrové postele, pokud není v místnosti místo na dvě lůžka, je tak nějak samozřejmé. Je dobré koupit patrovou postel s úložným prostorem. Pod tou spodní je tím pádem velký prostorný šuplík, do něhož můžete uložit lůžkoviny, ale třeba své věci, které používáte sezónně, jako třeba bundy či spoustu plyšáků dětí. Těžké vybavení bychom do vysouvacího šuplíku ukládat neměli. 

Využít můžete prostor i pro sebe. Třeba ženy si zde mohou umístit toaletní stolky. Jestliže se vám nevejde tento šikovný pomocník do ložnice, je hostovský pokoj na jeho umístění dokonalým řešením. Budete mít klid na líčení a v koupelně nebude vznikat napětí ve chvílích, kdy se budete potřebovat déle připravovat např. na oslavu nebo důležitou pracovní schůzku.

Potěšte sebe i hosty

Do hostovského pokoje můžete umístit i závěsné křeslo. Nabízí možnost relaxace, dopřejete si pohodu, odpočinek, a to stejné čeká na vaše hosty. Závěsná křesla jsou velmi oblíbená dospělými i dětmi, možná si je po vyzkoušení koupíte i do obývacího pokoje nebo za něj vyměníte klasické křeslo v ložnici, v němž jste si doposud četli.

Všechno uvedené zboží koupíte ve skvělé kvalitě za rozumné ceny na signal-nabytek.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek