Pondělí, 20 března, 2023
- Reklama -aktualne
Home Bydlení Jak se pustit do nové předsíně, aneb bez truhláře ani ránu

Jak se pustit do nové předsíně, aneb bez truhláře ani ránu

-

Pokud navštívíte jakýkoli dům či byt, první místo, které obvykle uvidíte, bývá předsíň. Někdy menší, někdy větší, ale prakticky vždy má své místo v našich obydlích. Bez předsíně se neobejdete, a proto je poměrně zásadní její vybavení a uspořádání, protože je nezbytné, aby umožnila maximální možnost úložných prostor a míst a přitom dostatečný prostor pro případné převlečení či přezutí.

Pokud plánujete její rekonstrukci či nově předsíň budujete, určitě zvažte využití nábytku na míru. Speciálně v předsíni je totiž extrémně důležité využít maximum prostoru.

Šikovný truhlář vám skříně, botníky a police na míru nejen vyrobí, ale taktéž navrhne. Dávno již neplatí, že nábytek na míru je finančně náročnou záležitostí, může to být právě naopak. Možnost výběru materiálu či barev je prakticky neomezená a můžete výběr přizpůsobit nejen svému vkusu, ale i finančním možnostem. Šikovný truhlář při výrobě nábytku na míru dokáže využít i nové technické možnosti, jako je různé podsvícení, výklopné skříňky na boty či vaše skříně vybavit příslušnými věšáky či napínáky na boty tak, aby i uvnitř skříněk vládl pořádek a jejich vnitřní prostor byl maximálně využit. 

Hitem posledních let jsou pak otevřené šatny či předsíňové stěny, na které lze umístit i zrcadla či vybavit je drobnými úložnými prostory pro klíče, peněženky či rukavice. Pokud hledáte šikovného truhláře, který by vám vaši předsíň dokázal co nejlépe vybavit, určitě navštivte Firemniprofil.cz.

Na těchto stránkách naleznete databázi ověřených řemeslníků i s hodnocením, můžete si vybrat dle lokality a podívat se i na fotodokumentaci jejich dosavadních prací tak, abyste vybrali skutečně takového dodavatele, který naprosto splní vaše očekávání. Na jednom místě také naleznete hned veškeré kontakty a případné oslovení vybraného truhláře tak bude trvat pouhý okamžik. Vaše případná následná recenze pak pomůže ve výběru i ostatním.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek